KUTSU SEURAN YLIMÄÄRÄISEEN KOKOUKSEEN

Kokous pidetään Tikkurilan urheilutalon tiloissa keskiviikkona 15.2. klo 18.00.

Kokouksen päätettävänä on seuran puheenjohtajan vaihdos ja johtokunnan mahdollinen täydentäminen yhdellä uudella jäsenellä.

Perustana muutokselle on, että allekirjoittanut luopuu puheenjohtajan tehtävästä henkilökohtaisista syistä. Uusi puheenjohtaja tulee sääntöjemme mukaan valita seuran yleiskokouksessa. Jos uusi puheenjohtaja valitaan nykyisistä johtokunnan jäsenistä, johtokuntaa on täydennettävä yhdellä jäsenellä ja se tehdään samassa kokouksessa.

Näiden virallisten asioiden jälkeen voimme keskustella epävirallisemmin seuran tilanteesta ja kehittämistarpeista.

Tervetuloa!

Jarmo Siekkinen, pj.

P.S. Jos mahdollista, ilmoitelkaa osallistumisestanne kokoukseen.

Kategoriat: Uutiset